Naši lidé

Nová zelená úsporám

Stavební činnost, projekční činnost :

  Michal Gajan tel: 774 709 427 gajan@krompl.cz

Technolog výstavby, stavbyvedoucí :

  Rostislav Blahout tel: 604 375 935 blahout.rostislav@krompl.cz

Technik-rozpočtář-přípravář :

  Michal Gajan tel: 774 709 427 gajan@krompl.cz

Grafika a design :

  Ing. Jan Petrák tel: 737 571 171 petrak@krompl.cz
  Petrit Prestreshi tel: 732 234 812 prestreshi@krompl.cz
  Tomáš Katrušák tel: 734 418 159 katrusak@krompl.cz
 

Tvorba webových aplikací [externí spolupráce] :

  Ing. Petr Suchý tel: 731 608 471 suchy@wamos.cz

IT oddělení-správa serveru :

  Ing. Zdeněk Halamík tel: 608 733 216 halamik@krompl.cz
  Bc. Tomáš Jandík tel: 776 611 807 jandik@krompl.cz
  Ing. Lukáš Černý tel: 737 431 305 cerny@krompl.cz

Solární a fotovoltaické systémy :

  Ing. Stanislav Janáč tel: 732 686 279 janac.stanislav@krompl.cz

Interiérové systémy-kuchyně :

  Petr Glet tel: 731 417 839 glet@krompl.cz
  Pert Zbranek tel: 605 309 427 zbranek@krompl.cz

Finanční poradenství-pojištění :

  Jaroslav Brhel tel: 732 901 426 brhel@krompl.cz
  Vlastislav Bruštík tel: 776 660 090 brustik@krompl.cz
Richard Urban tel: 736 558 925 urban@krompl.cz

Geodezie :

  Vít Randýsek tel: 736 107 565 randysek@krompl.cz

Zelená úsporám, pasivní a nízkoenergetická výstavba, development :

  Michal Gajan tel: 774 709 427 jednatel@krompl.cz
    tel: 605 309 427 gajan@krompl.cz
  Pavel Blahout tel: 604 375 935 jednatel@krompl.cz
      blahout@krompl.cz

Asistentka jednatele :

  Milena Kratinová tel: 720 582 631 kratinova@krompl.cz
 

Jednatel společnosti :

  Michal Gajan tel: 774 709 427 jednatel@krompl.cz
    tel: 605 309 427 gajan@krompl.cz

Jednatel společnosti :

  Pavel Blahout tel: 604 375 935 jednatel@krompl.cz
      blahout@krompl.cz

  • O společnosti
  • Aktuality
  • Napište nám
  • Fotogalerie
  • Naši partneři