Nová zelená úsporám

Ochrana příjmu a finanční zajištění

Myslete na zadní kolečka! Trvalý přísun finančních prostředků si můžete zachovat i v době náhlých životních událostí. Máte rizikovou práci, kde Vám hrozí úraz každý den? Bojíte se situace, kdy se o sebe nebo o své blízké nebudete moci stoprocentně postarat? „Ochrana příjmu a finanční zajištění“ Vám pomůže zmírnit ztráty ušlého výdělku způsobených úrazem či nemocí.

Pojištění hospitalizace v nemocnici:

Ze všech injekcí Vás jistě nejvíce potěší ta finanční. Každý den, který v nemocnici strávíte, budete dostávat speciální příspěvek. Díky němu si můžete zajistit nadstandardní nemocniční péči, sjednat pomoc v domácnosti v době své nepřítomnosti nebo pomoci své rodině s cestovními náklady při návštěvách v nemocnici.

Pojištění pro případ smrti následkem úrazu:

Můžete mít jistotu, že Vaše rodina bude v případě této nečekané a těžké životní situace zajištěna alespoň finančně.

Pojištění pro případ trvalých následků úrazu:

V životě se bohužel nestávají jen drobné úrazy, které se vyléčí bez následků. Než se s novými okolnostmi a handicapy poperete, může Vám pomoci finanční odškodnění. Výše odškodnění je stanovována na základě posouzení závažnosti trvalých následků.

Pojištění denních dávek za dobu nezbytného léčení úrazu:

I malé úrazy Vám mohou pěkně zkomplikovat život. Toto pojištění Vám umožňuje čerpat stanovenou částku po celou dobu nezbytného léčení úrazu, a to i v případě že nemáte prcovní neschopenku!

Pojištění pro případ závažných onemocnění:

Obáváte se dědičných onemocnění? Pokud Vám hrozí větší riziko závažného onemocnění, nebo Vás velmi pravděpodobně čeká nějaká operace, můžete se na tuto situaci materiálně zajistit. Sjednaná částka je vyplacena pojištěným, kteří poprvé v životě (od sjednání připojištění) onemocní některým z vybraných onemocnění nebo podstoupí některou z vybraných operací.

Pojištění denní dávky při pracovní neschopnosti:

Nečekaná pracovní neschopnost Vás může snadno přivést do finanční tísně. S tímto pojištěním si můžete stanovit výši denní dávky, kterou můžete čerpat již od patnáctého dne neschopenky!

Pojištění pro případ plného invalidního důchodu:

Plný invalidní důchod Vám často převrátí vzhůru nohama celý život, vždy však citelně zasáhne Vaše finanční zázemí. Díky pojištění získáte tolik potřebné finanční prostředky a svou energii budete moci soustředit na zpracování nové zkušenosti.

Připojištění pro případ zproštění od placení pojistného:

Zní to složitě? Ve skutečnosti je to poměrně jednoduché. Toto připojištění Vám zaručí, že po Vás nikdo nebude chtít platit pojistné, pokud se stanete plně invalidním. Pojistěte si i zadní kolečka!

  • O společnosti
  • Aktuality
  • Napište nám
  • Fotogalerie
  • Naši partneři