Finanční poradenství :


Jaroslav Brhel
tel: 732 901 426
brhel@krompl.cz


Richard Urban
tel:737 558 925

urban@krompl.cz

Vlastislav Bruštík
tel: 776 660 090
brustik@krompl.cz

Nová zelená úsporám

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI

Zajistěte si maximální ochranu svých věcí! Pojištění majetku patří mezi nejrozšířenější formy pojistek vůbec. Nabídka připojištění nemovitosti je proto velmi pestrá a flexibilní, a Vy si tak můžete vybrat jedinečné řešení, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám i možnostem. Poradíme Vám, která varianta Vám poskytne tu pravou pomocnou ruku v nepříjemných životních situacích. S poškozením či ztrátou vlastního majetku má zkušenost snad každý. Nečekejte zbytečně na ztrátu, která Vás skutečně zamrzí!

Proč pojistit nemovitost
I na nemovitost číhá v životě spousta nástrah. Povodně, vichřice a nejen živelné pohromy mohou nemovitosti naprosto znehodnotit. Jejich pojištění Vám ochrání hodnotu nejen nemovitostí samých, ale i ostatních staveb na pozemku, které k nim náležejí. Pojistěte si svůj rodinný či bytový dům, rekreační chalupu nebo chatu, byt, garáž, ale třeba i ploty, bazény, skleníky a další věci, na kterých Vám záleží! Pojistit si můžete navíc i nemovitost, která je teprve ve výstavbě. Stejně tak si můžete pojistit i samotnou odpovědnost z držby nemovitosti.
• Buďte připraveni na situace, které nejsou ve Vašich rukách! Zajistěte si finanční podporu pro případ poškození svého majetku.
• Navíc můžete využít doplňkové asistenční služby, které Vám ušetří mnoho starostí.

Přednosti pojištění :
řešení na míru – nabízíme velmi širokou a vysoce flexibilní nabídku variant pojištění. Řekněte nám své požadavky a my Vám sjednáme pojištění přímo pro Vás. Stanovit si můžete jak počet sjednaných nebezpečí, tak i výši limitů pojistného plnění.
skutečná hodnota – pojištění se sjednává na konkrétní pojistnou částku, která vyjadřuje reálnou hodnotu nemovitosti. To znamená, že pojistka vychází ze skutečných faktů – stanovuje se na základě částky, kterou je třeba obvykle vynaložit k vybudování novostavby, popř. z částky, kterou je nutno vynaložit k znovupořízení dalších pojištěných věcí.
adekvátní ohodnocení – nemovitosti v dobrém technickém stavu se pojišťují na novou hodnotu, budovy starší a před rekonstrukcí můžete zase pojistit na hodnotu časovou.
bonusy – pokud nedojde k žádnému poškození, snižuje se Vám pojistné každý rok o bonus 5%!
valorizace – na Vaši žádost Vám zajistíme automatickou úpravu pojistné částky (valorizaci) v závislosti na vývoji stavebního cenového indexu.

Co můžete pojistit :
domov a dům – základním předmětem pojištění bývají obytné budovy trvale a rekreačně obývané, byty a nebytové prostory v osobním vlastnictví, garáže včetně všech jejich stavebních součástí, družstevní byty a spoluvlastnické podíly.
příslušenství – je možno připojistit i vedlejší stavby, oplocení, bazén a další místa, na kterých Vám záleží.
stavbu – pojistit si můžete i budovy ve výstavbě, a to za zvýhodněnou sazbu.
materiál – proti krádežím, vloupáním a loupežím lze pojistit i stavebních součásti, mechanismy a stavební materiál.

  • O společnosti
  • Aktuality
  • Napište nám
  • Fotogalerie
  • Naši partneři