O společnosti

Jednatel společnosti :
Michal Martinka
tel: 774 709 427
jednatel@krompl.cz
tel: 605 309 427
martinka@krompl.cz

Jednatel společnosti :
Pavel Blahout
tel: 604 375 935
jednatel@krompl.cz
blahout@krompl.cz

Nová zelená úsporám

O NÁS a naši společnosti....


Naše stavební společnost má několika letou tradici, nabízí veškerou stavební činnost od staveb na klíč či kompletních rekonstrukcí a zateplení starších objektů až po revitalizaci panelových domů.

Dále se také zabýváme dodávkou a realizací MONOLITICKÝCH KONSTRUKCÍ

Spolupracujeme s řadou dodavatelů např. firmou DEK trade a.s. Caparol s.r.o, Meffert ČR, BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., Saint-Gobain Weber Terranova a dalšími.

Jsme dodavatéle významných státních podniků v ČR jako jsou například

ČESKA POŠTA s.p.

A dále subdodavtel renomovaných stavebních firem:

OHL ŽS a.s. , GEMO OLOMOUC a.s., UNISTAV a.s. GEOSAN a.s. a mnoho dalších...

Jsme také dodavatelem kvalitních a certifikovaných plastových oken a dveří více výrobních závodů a značek. Tyto jsme schopni dodat dle požadavků a přání zakazníka včetně jejich montáže...a zapravení...

Máme vlastní základnu kvalifikovaných zedníků, klempířů a izolatérů,obkladačů. Práci těchto profesí řídí firemní managment od stavebního dozoru po veškerou inženýrskou činnost staveb.

Nabízíme zpracování projektové dokumentace, auditorskou činnost, technologické poradenství až po vlastní realizaci staveb.

Díky zvýšené péči, kterou věnujeme kvalitě naší práce jsme se rozhodli poskytovat mnohem delší záruční dobu na rekonstrukci než je vyžadována zákonem a na trhu obvyklá.

Spoluprace s námi se Vám vyplatí !!!

Budete naprosto spokojeni - protože  pro nás je nejduležitější přání zakazníka ,jeho potřeby, a to vše v garantovaných termínech a samozdřejmě ve vynikající kvalitě!!!

Za společnost KROMPL s.r.o. a kvalitu provedených prací ručí Michal Martinka a Pavel Blahout jednatelé

  • O společnosti
  • Aktuality
  • Napište nám
  • Fotogalerie
  • Naši partneři